Supply Chain Love Platform

Supply Chain Love je naše filozofie. Filozofie, jejímž ideálním vyjádřením je optimální, detailně vyladěný dodavatelský řetězec. Jednotlivá řešení je přitom možné přidávat a skládat dohromady jako stavebnici. Nejde pouze o nástroje, které vyvinulo Logio, ale také o nástroje třetích stran, které nejlépe zapadají do celkové, komplexní mozaiky. Pokud totiž dodavatelský řetězec funguje v dokonalé harmonii, dokáže minimalizovat náklady, plýtvání a dosáhnout největší přidané hodnoty jak pro své jednotlivé články, tak pro samotné zákazníky.

Výstřižek

Business insight

Chcete mít přehled o tom, jak se vyvíjí vaše firma? Na jediné stránce vám ukážeme všechna důležitá čísla, která pro řízení firmy budete potřebovat. Z tohoto velitelského stanoviště zároveň uděláme i řídící centrum, které vám umožní správně se rozhodnout v důležitých otázkách, které jsou pro vaši firmu podstatné.
Business planning
Supply chain Alerts
What-if analysis
Digital twin

Data analysis

Ve vašich datech se skrývají velmi důležité informace pro rozhodování na strategické, taktické i operativní úrovni. Naši konzultanti pomohou tyto informace najít, zasadit do kontextu, vyhodnotit a vybrat ty správné další kroky. Používáme naše vlastní nástroje i programy třetích stran. Kombinace jejich schopností nám umožňuje dosáhnout optimálních výsledků.
Master data management
Information centralization
Report automation

Inventory

Naše řešení umí spočítat a optimalizovat výši vašich zásob tak, aby byla na ideální hladině. Abyste neměli zbytečně přeplněné sklady nebo naopak prázdné regály. Uvolní vázaný kapitál, který leží neefektivně ve vašich skladech. Zamezí i zbytečnému plýtvání, které je způsobeno expirací nebo krátkou trvanlivostí surovin. Navíc automatizací objednávek od dodavatelů nebo z vašeho skladu ušetříte spoustu času. Naše řešení pohlídá i to, aby byl průtok skladu vyvážený a příjem a expedice zboží byly v souladu s kapacitami skladu a s požadavky vašich zákazníků.

Operations planning
Inventory management
Replenishment
Expiration management
Warehouse balancing
Multi Echelon Optimization

Sales

Pomůžeme vám dostat ještě více hodnotných informací a příležitostí z dat, která máte ve svých informačních, skladových nebo výrobních systémech. Umíme pracovat s předními dodavateli ERP řešení a pomocí matematických metod na základě historických údajů předpovíme, jak se budou vyvíjet vaše prodeje a jaké změny z toho plynou pro vaši firmu. Naše řešení umí pracovat i s promočními akcemi a navrhuje výrobky, které budou vaši spotřebitelé nejvíce nakupovat.

Sales & Operations planning
Sales Forecasting and Demand Planning
Multichannel sale
Product value
Pricing
Promotion management
Market basket analysis
Customer Segmentation
Loyalty program Evaluation
Customer Insight
Capacity management
Sales planning

Distribution

Plánujete novou distribuční síť, chcete optimalizovat tu současnou nebo přemýšlíte o expanzi do dalšího regionu? Máme řešení i pro vás.Pomocí našich nástrojů umíme vytvořit nový model sítě, spočítat jeho náklady, popsat rizika a rozhodnout o vhodnosti pro vaše konkrétní potřeby. Zároveň vám doporučíme, jakými kroky svou stávající síť vylepšíte pro maximální efektivitu.