Nenašli jste pozici, kterou jste hledali?

Pošlete nám CV, třeba i tak něco vymyslíme.

proč pracovat u nás

jsme dobrá parta

Pořádáme nejrůznější teambuildingové a sportovní akce, každý týden chodíme hrát fotbal a svoje sportovní úspěchy rádi oslavujeme u dobrého piva či vína.

naučíš se, co jinde ne

Praxe je samozřejmě nejlepší učitel, ale kromě ní můžeš chodit na různá školení, kurzy jazyků, semináře a konference, aby tvůj mozek nezakrněl.

komunikujeme otevřeně

Nebojíme se říct svůj názor. Šéfové před námi nic netají, každý vidí do čísel firmy. Věří nám a my věříme jim.

jíme zdravě

Chlebíčky a colu v kanceláři nespálíš, proto nás zajímá, co jíme. Máme zdravé svačinky, neustálý přísun ovoce a zeleniny, smoothie a bio čaje. Kafe je samozřejmost.

myslíme out of the box

Nepracujeme podle zaběhlých šablon. Více oceníme kreativní nápad, který ušetří nám a klientovi čas i peníze.

naše práce má smysl

Zachraňujeme svět tím, že odstraňujeme plýtvání, bavíme se tím a ještě nás to živí. Kdo z vás to má?

nezahříváme židle

Nekoukáme na čas, kdy přijdeš nebo odejdeš. Pracujeme na plný pecky, ale máme čas i na rodinu a na sebe. Přijdou ti připojit pračku? Můžeš zůstat doma a pracovat odtud.

máme se dobře

Chceme, aby ti tvoje práce šla dobře od ruky, a proto ti samozřejmě rádi dopřejeme veškerý komfort: služební notebook, telefon, auto a další benefity.

jak to u nás vypadá

Logio hodnoty

respekt

Lidí v Logiu, jejich práce a času si vážím. Jsem otevřen jejich názorům a nebojím se přijmout ani poskytnout zpětnou vazbu. Logio respektuje mě a já respektuji jeho potřeby.

sebevědomí

Nebojím se nových výzev a mám zdravou důvěru v sebe a své schopnosti. Jsem hrdý na svoji práci a na to, co Logio dělá.

smysl

Moje práce má smysl a je přínosem pro Logio, zákazníka i pro mě. Díky Logiu se mohu rozvíjet a pracovat na sobě. Moje práce Logiu přináší dlouhodobý užitek.

spolu

Týmový úspěch je pro mě vždy důležitější než můj osobní. S kolegy si navzájem věříme, pomáháme a stojíme při sobě. Pozitivní myšlení a přátelská atmosféra nám umožňují dosáhnout těch nejlepších výsledků.

svoboda a odpovědnost

Vážím si svobody, kterou mi Logio dává, a možnosti organizovat si práci po svém. Na oplátku toho nezneužívám. Za plnění svých úkolů jsem plně odpovědný a dodržuji sliby, které jsem dal.

užít si to

Práce v Logiu mě posouvá dál a baví mě. I když to občas není sranda, snažím si ji užít naplno.

profesionalita

K interním i k externím zákazníkům se chovám profesionálně a s pokorou. Jsou pro mě rovnocennými partnery.

Příběhy zaměstnanců

 • “Práce v Logiu pro mě znamená poslání. Věřím, že každý den v práci dělám svět o trochu lepší, než byl včera. Možná zlepším život jednomu skladníkovi, ale i to se počítá, ne?”
  Martin Strachota, konzultant
 • “Logio mi dává možnost uplatnit moje znalosti a schopnosti na věcech, které dávají smysl. Je to pestrá paleta úloh a problémů a díky tomu se nikdy nenudím. Úkoly, které mám, mě baví a do značné míry sám můžu ovlivnit, co to vlastně bude.”
  Martin Plajner, datový analytik
 • “V Logiu jsem se naučil, že technologie je jen nástroj. Ať už děláte na jakémkoli projektu, jeho cílem není dodat technologii nebo udělat barevnou prezentaci pro management. Prostě musíte vyřešit problém, se kterým za vámi zákazník přišel. A dokud ho nevyřešíte, tak ten projekt prostě neskončil... A tenhle přístup se mi líbí.”
  Filip Vondruška, senior konzultant
 • “Logio je firma, se kterou se ztotožňuji, proto beru její úspěchy i neúspěchy jako svoje vlastní. Zajímá mě, co se děje i mimo mojí specializaci a snažím se pomoct svojí zpětnou vazbou. Pomáhám Logiu držet správný směr.”
  Jan Holubec, senior developer
 • Nejvíc na Logiu oceňuji skvělý kolektiv. Vím, že to zní jako klišé, ale v práci trávím velkou část dne a je pro mne důležité mít dobré vztahy s kolegy a těšit se na to, co společně vytvoříme. V celém týmu panuje přátelská atmosféra.”
  Jana Dinušová, IT projektový manager
 • V Logiu dostanete možnost být součástí zajímavých projektů s jasným cílem a viditelnými výsledky. Logio dává lidem prostor pro kreativitu, neustálý osobní rozvoj, sdílení a uplatňování zkušeností v různých oblastech řízení supply chain.”    
  Karolína Markulčeková, konzultantka
 • “Co pro mě práce v Logiu znamená jde těžko popsat pár slovy. V podstatě tahle práce ovlivnila můj život více než jsem kdysi čekal. Baví mě, co dělám, vidím v tom smysl a posouvá mě to kupředu.”
  Martin Kondr, programátor
 • Logio pro mě primárně znamená spolupráci s lidmi, kteří rozumí své práci. V druhé řadě to je i prodej služeb nebo produktů, které doručují, co slibují, což jsou pro mě jako pro obchodníka dvě zásadní věci.”
  Pavel Pleskanka, obchodník