Jak probíhá výběrové řízení

Naším cílem je najít ty správné lidi, kteří zapadnou do naší Logio party, ztotožní se s našimi hodnotami a vizemi a budou chtít sebe i Logio posouvat dál. Nejsme žádný korporát, proto se nemusíš bát dlouhých assessment center, nepříjemných otázek a dusné atmosféry. Chceme tě především poznat a chceme, aby ty si poznal nás.

Zaujali jsme tě?

Koukni na naše volné pozice a pošli svoje CV, klidně i s motivačním dopisem. Nenašel si vhodnou pozici? Napiš nám i tak, šikovné lidi hledáme pořád.

Ozveme se!

Tvoje CV vyhodnotíme a dáme ti zpětnou vazbu do pěti pracovních dnů. Je možné, že se tě budeme chtít telefonicky nebo přes email na něco se doptat, buď tedy na příjmu.

Vypracování úkolu

V případě, že nás tvůj profil zaujme, je pravděpodobné, že ti pošleme k vypracování úkol na doma, abychom nejen my viděli, jak si s ním poradíš, ale především ty poznáš, jestli by tě tento styl práce bavil. Chápeme, že jeho vypracování může trvat několik dnů, ale čím dříve ho pošleš, tím lépe.

První kolo s HR a tvým nadřízeným

U osobního pohovoru se setkáš se svým potenciálním nadřízeným a HR specialistkou. Představíme ti pozici, odpovíme na veškeré otázky a projdeme vypracovaný úkol.

Druhé kolo, když je potřeba

Většinou se dokážeme rozhodnout již na základě prvního kola, občas si ale nejsme jistí ani my ani uchazeč. Není proto problém se setkat znovu.

Závěrečné vyhodnocení

Všem kandidátům, se kterými jsme se potkali, dáme vědět naše rozhodnutí do termínu, který si společně domluvíme na pohovoru.

Zpětná vazba pro nás

Zajímá nás, jak se ti naše výběrové řízení líbilo. Pošleme ti proto krátký dotazník se zpětnou vazbou, a budeme rádi, když si na jeho vyplnění uděláš pár minut čas.