Distribution Wizard - více zítra, méně zdarma

Špatná distribuční strategie je jako špatně padnoucí oblek. Moc parády s ní neuděláte. Je to jako běžet maraton v lakýrkách - do cíle sice s vypětím sil dorazíte, ale rozhodně tam nebudete první. A právě tam vám dobrá distribuční strategie zajistí konkurenční výhodu.


Distribuce je součástí příběhu Vašeho produktu

Firemní systém logistiky podléhá neustálým změnám.Každý den, s každou objednávkou.

Ať už máte 5 dodávek nebo velkou flotilu, vyplatí se přemýšlet, zda jezdí po správných trasách, ze správných míst a ve správnou dobu. Můžeme Vám ušetřit najeté kilometry (a někdy i auta). Získáte kompletní přehled o efektivitě své dopravy a ještě si včas stihnete naplánovat trasy pro sezónní výkyvy.

Problém distribuce je totiž komplikovaný a současně neintuitivní.Naplánovat optimální závoz 10 prodejen 5 kamiony nabízí tolik možností, že není možné jej "z hlavy" správně vyřešit.

Distribuční strategie je klíčem ke skutečným úsporám

Design distribuční strategie je nejdůležitější etapou, která může ovlivnit až 80% nákladů logistiky.

Pokud nemáte dopředu rozmyšleno a spočítáno, jak má vaše distribuce vypadat a fungovat, nečekejte, že na ní v budoucnu ušetříte a zároveň budete schopni dostát očekáváním svých zákazníků.

Každá změna pak pro Vás bude mnohem dražší.

Aby distribuce neomezovala váš růst

Co dělat, aby vám váš vlastní růst bez strategie neublížil? Abyste nepřišli o nové zákazníky pouze tím, že nebudete schopni dostát jejich požadavkům a vaše vlastní distribuce bude vaším omezením.

Ideální řešení neexistuje, ale existuje nejvýhodnější varianta. Distribution Wizard umí najít ke všem zadáním problému obchodního cestujícího stejná řešení, jako jsou nejlepší známá řešení na světě.

Získejte přehledné srovnání nákladových variant možností řešení své distribuční sítě. Ihned uvidíte, která varianta je pro vás nejvýhodnější z hlediska úspory nákladů nebo dostupnosti zboží pro zákazníka.

Distribution Wizard vám spočítá:

Optimální umístění skladů, návrh rozvozových teritorií, tras a teritorií pro obchodní zástupce.

Distribution Wizard je unikátní strategický plánovací nástroj který analyzuje historické dopravní informace a na jejich základě navrhuje teritoria a vytěžuje trasy.

Maximální úsporu času a kilometrů díky přesnému a efektivnímu plánování.

Distribution Wizard je strategiký nástroj pro trasování, který generuje nejlevnější trasu při dodržení požadované úrovně zákaznického servisu.

Kontroling, dokonalý přehled o nákladech a zákaznickém servisu.

Díky Distribution Wizardu budete mít vždy přehled o výši vašich nákladů a spokojenosti svých zíkazníků.