Distribuční strategie zajistí správné zboží na správném místě ve správný čas.

Ať už rozvážíte šunku, chleba, léky nebo něco jiného, asi Vás nezajímá nic jiného než čas. Hlavně, aby byl chleba na pultě, léky na regálu v lékárně, prostě aby to tam bylo všechno včas.


Víte, kolik vás tato doprava stojí peněz? Víte, co toto číslo znamená? Pokud ne, rádi vám to povíme. Vezmeme si vaše data (o časech, vykládkách, dopravní flotile, atd.) a ukážeme vám, kde to třeba vázne, co se dá zlepšit a nově naplánujeme denní trasování.

Používáme k tomu Roadnet Transportation Suite, což je balíček pěti modulů určených pro pokrytí veškerých potřeb spojených s distribuční strategií. Pod moduly si představte třeba dispečinkovou aplikaci, která zjišťuje zda auto stihne někam včas dojet nebo informační centrum, které slouží ke zpřesňování plánu. To, že tento balíček funguje výborně, vědí především v Severní Americe, kde patří k nejpoužívanějším nástrojům na plánování dopravy.

Ať už máte pět dodávek nebo velkou flotilu, vyplatí se přemýšlet, zda jezdí po správných trasách, ze správných míst a ve správnou dobu. Můžeme Vám ušetřit najeté kilometry (a někdy i auta). Pokud Vaše flotila stárne, jsme schopní spočítat, kdy a jak se vyplatí ji obnovit. Ušetříte čas a peníze, získáte kompletní přehled o efektivitě své dopravy a ještě si včas stihnete naplánovat trasy pro sezónní výkyvy.

Co přesně je Roadnet?

Roadnet Transportation Suite je komplexní nástroj pro efektivní řízení dopravy. Tento soubor aplikací zahrnuje strategické a taktické optimalizační nástroje v dopravě, využívající běžné uživatelské prostředí MS Windows. Roadnet Transportation Suite je používán k optimalizaci a vyvážení doručování a zlepšení zákaznického servisu tím že navrhuje efektivní teritoria a trasy. Jedná se o systém zastřešující následující volitelné moduly.

Umístění skladů, návrh rozvozových teritorií, tras a teritorií pro obchodní zástupce.

Territory Planner je unikátní strategický plánovací nástroj který analyzuje historické dopravní informace a na jejich základě navrhuje teritoria a vytěžuje trasy.

Maximální úspora času a kilometrů díky přesnému a efektivnímu plánování.

Roadnet je taktický nástroj pro denní trasování, který generuje nejlevnější trasu při dodržení požadované úrovně zákaznického servisu.

Urychlení expedice a zvýšení ložení vozidel.

Fleetloader je aplikace určená pro řízení expedice ze skladu a nakládky zboží na vozidla zejména v nápojovém průmyslu.

Online sledování, dynamické řízení, oboustranná komunikace, maximální kontrola vozidel.

MobileCast poskytuje aktuální polohu a výkon na trase. To umožňuje operativně řešit případné problémy, potvrzovat čas přesného doručení a sledovat zásilky (tracking).

Kontroling, dokonalý přehled o nákladech a zákaznickém servisu.

Roadnet Info Center je soubor webových nástrojů provozovaných na Intranetu firmy, který zobrazuje plány tras a/nebo reálně zpracovává data.